شماره تماس: ۵۴۱۰۹۰۰۰ - ۰۲۱

 • سوالات متداول

  سوالات متداول

امکانات

 • حذف پرونده های دستی
 • تولید شماره پرونده خودکار
 • شبکه بودن نرم افزار
 • امکان تهیه نسخه پشتیبانی
 • وارد کردن تشخیص و مشخص شدن داروها
 • دارای سیستم وقت دهی بیمار
 • گزارش و چاپ شرح حال هر یک بیماران
 • گزارش و چاپ ویزیت ها به همراه درآمد
 • محیطی ساده و کاربر پسند
 • پشتیبانی از تمام ویندوزها
 • مشاهده سوابق مراجعه بیمار
 • قابلیت تعریف انواع بیمه
 • قابلیت افزودن تغییر و حذف پرونده
 • مدیریت وضعیت پذیرش
 • قابلیت بایگانی کردن عکس های پزشکی

  مشاهده تمامی امکانات

 

 

سوالات متداول نرم افزار مدیریت مطب اکسیر

سوالات متداول نرم افزار مدیریت مطب اکسیر

آپدیت های برنامه به شکل رایگان در اختیار پزشکان قرار میگیرد. در صورت تمایل به دریافت آپدیت ها، لازم است که خدمت پشتیبانی را تمدید کنید.

بله برنامه ی اکسیر قابلیت ذخیره ی تصویر بیمار در طول دوره ی درمان و ذخیره ی تصاویر در پرونده ی بیمار را دارد .

بله. با توجه به این موضوع که اطلاعات بیماران ذخیره شده در هر برنامه متعلق به پزشک است، بنابراین نرم افزار مبدل اطلاعات به اکسیر از نرم افزارهای دیگر موجود است.

بله. اکسیر هم قابلیت پشتیبانگیری آفلاین بر روی فلش و هارد را دارد. و همچنین ماژول بک آپ گیری آنلاین برای پزشکانی که تمایل داشتند وجود دارد.

در صورت تمایل پزشک این امر امکان پذیر است . به این ترتیب که یک IP اختصاصی از مرکزی که اینترنت مطب (ISP) را تامین می کند تهیه می شود

بله. هسته نرم افزار اکسیر به صورت پرونده محور میباشد. همچنین برنامه مدیریت مطب اکسیر قابلیت تعویض عناوین فیلدهای پرونده و پذیرش و پزشک را داراست. بنابراین برنامه نویسان اکسیر بعد از جلسه و با توجه به نیازهای پزشک در آیتمهای موجود تغییر و یا ماژول مورد نیاز را برنامه نویسی میکنند. همچنین برنامه اکسیر به نحوی طراحی شده است که پزشکان در تخصص های مختلف میتوانند مدل درمان خود را با آن منطبق و دیتاهای موردنیاز خود را به برنامه وارد کنند. همچنین برای یکسری از تخصص ها ماژولهای اختصاصی طراحی شده است که جهت اطلاع از آنها میتوانید با شماره های ذکر شده در پایین سایت تماس حاصل نمایید.

نرم افزار اکسیر بر اساس نیازهای پزشکان طراحی شده است. نرم افزار مطب و کلینیک اکسیر با قابلیت های بیمه، نمودارهای تخصصی هر رشته، نمودار رشد و قد و وزن و فرم ساز پزشکان و قابلیت شخصی سازی بر اساس نیاز هر پزشک، کاملا پاسخگوی نیاز یک پزشک و متخصص می باشد. شاید بهترین نباشیم ولی قطعا بهترین خدمت ممکن را ارائه میدهیم.

بهترین نرم افزار مطب

بله برنامه قابلیت تعریف چندین پزشک را دارد و در صورتی که تمایل داشته باشید بانک های پرونده های شما جدا باشد یک نسخه ی کلاینت نیز باید تهیه شود

خیر. نرم افزار نیازی به اینترنت ندارد. تنها در صورتی که پزشک مایل باشد که به اطلاعاتش در خارج از مطب دسترسی داشته باشد،  نیاز به تهیه آی پی اختصاصی از ISP اینترنت خود دارد و سپس با کارشناسان اکسیر جهت آنلاین شدن دیتابیس خود تماس بگیرند. در صورت درخواست توضیحات بیشتر با شماره تماس ذکر شده در پایین سایت تماس بگیرید.

 همچنین شما را به دیدن صفحه مقایسه ویژگی های نرم افزار مطب اینترنتی یا ویندوزی دعوت میکنیم.

بله قبل از تعویض ویندوز باید با کارشناسان نرم افزار جهت گرفتن بک آپ و چک کردن بک آپ در ارتباط باشید.

بله. نرم افزار از تکنولوژی به روز دنیا (یادداشت با دقت فشار سه بعدی) در ماژول قلم نوری استفاده میکند. در ماژول قلم نوری همچنین پزشک میتواند در یک نگاه و در همان صفحه مجموعه یادداشت های گذشته برای بیمار خود را مشاهده و بررسی و مرور کنند. پیشنهاد میکنیم جهت تست این ماژول حتما درخواست نسخه رایگان دمو بدهید و ماژول قلم نوری در نرم افزار مطب اکسیر را تست نمایید.

در صورت استفاده از برنامه تک نسخه ای 1 عدد کامپیوتر نیاز است.

در صورت استفاده از برنامه دو نسخه ای یا بیشتر، علاوه بر کامپیوتر، یک مودم (روتر) لازم است.

خیر. البته حتما قبل از تغییر ویندوز باید با پشتیبانی اکسیر هماهنگ شوید.

از طریق تنظیمات و فعال کردن گزینه سوال بک آپ در هنگام خروج از برنامه منشی و پزشک و بک آپ گیری و تمام مسئولیت آن به عهده ی مشترک میباشد.

نرم افزار اکسیر به صورت سالانه نیست و به صورت نامحدود می باشد , هر لایسنس برای یک  مطب میباشد. لایسنس ها از نظر مدت زمان و تعداد پرونده ها به صورت نامحدود میباشند. در سالهای بعدی نیاز به خرید مجدد لایسنس نمیباشد.

کارشناسان اکسیر برای نصب و رفع اشکال به صورت حضوری در مطب ارائه خدمت میکنند. در صورت تمایل پزشک امکان بررسی آنلاین و رفع اشکال به صورت اینترنتی نیز وجود دارد.

برای این امر در صفحه ی پذیرش  قسمت «سرویس» رفته و باتیک زدن خدمات مختلف مانند : ویزیت ، جراحی و ...  نرم افزار خدمات تیک زده شده را برای بیمار ثبت کرده و به صورت خودکار حق سرویس مجموع خدمات انتخاب شده را نمایش می دهد ودر وقت شما صرفه جویی می کند.

ارتباط با ما

آدرس : خیابان انقلاب، خیابان قدس، پلاک۳، واحد۲۱
تلفکس : 02188100880
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شنبه - چهارشنبه
۹ - ۱۸
پنج شنبه
۹ - ۱۴